İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli’nin dövmesini yaptırdı!

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, şimdilerde ikiz bebek heyecanı yaşıyor.

8 aylık hamile olan Şefkatli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Doktorum, doğumun ocak ayında olacağın söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz” demişti.

BABALARININ İSİMLERİNİ VERECEKLER

Normal veya sezaryen doğuma doktorun karar vereceğini belirten 31 yaşındaki güzel, üç ay sonra dünyaya gelecek erkek çocuklarına kendi babalarının adını koyacaklarını açıklamış; ikizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını taşıyacağını söylemişti.

SÜRPRİZ DÖVME!

571 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından hamilelik süreciyle ilgili sık sık açıklamalar yapan ünlü isim, son olarak eşinin kendisine yaptığı bir sürprizi takipçileriyle paylaştı.

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli’nin yüzünü koluna dövme yaptırdı. O anları Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınlayhan Şefkatli, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir