Umut Bozok’un menajeri: Abdullah Avcı konuşunca başka çarem kalmadı

Trabzonspor’da gerilim her geçen gün büyüyor. Kadro dışı bırakılan Umut Bozok cephesinden açıklama geldi. Menajeri tarafından gelen açıklama, takımın teknik direktörü Abdullah Avcı’yı hedef aldı.

Sports Dijitale YouTube kanalına konuşan Bozok’un menajeri Olivier Davo, “Abdullah Avcı’nın açıklamasından sonra konuşmaktan başka şansım kalmadı” diyerek, durumun kendisini şaşırttığını dile getirdi.

‘SEBEPSİZ YERE KADRO DIŞI EDİLDİ’

Menajer Olivier Davo, Umut Bozok’un teknik direktör Abdullah Avcı’nın göreve gelmesinden sonra kadroda yer almadığını belirtti. Davo, “Umut, önceki teknik adam Bjelica takımdan ayrıldığından beri oynamıyor. Kasım ayının başında sakatlandı ve 2 hafta içinde geri döndü ancak Aralık’ta sakatlığı yeniden nüksetti” ifadelerini kullandı.

Umut Bozok’un yılbaşı arasında Fransa’da doktoruna tedavi olmak için gittiğini ve birkaç gün önce takımla çalışmalara geri döndüğünü açıklayan Davo, kulüpte herkesin durumun farkında olduğunu ve sebepsiz yere kadro dışı bırakılmasının kendileri için şaşırtıcı olduğunu ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir